Arberia Travel

Fluturimet
Hotelet
Hotelet dhe fluturimet

Kush jemi ne?

Arbėria Travel ėshtė njė ndėrmarrje private e cila merret me shitjen e biletave tė ndryshme me aeroplan, anije, tren dhe mjete tjera transportuese me njė shėrbim korrekt dhe cilėsor. Pėrvoja jonė daton ēysh prej vitit 2003 dhe gjatė gjithė kėsaj kohe me shėrbimet tona kemi treguar sukses tė madh nė tregun ajror ndėrkombėtar...» mė shumė

Shėrbimet

Shėrbimet tona ne i ofrojmė nė bashkėpunim me kompanitė mė tė njohura ajrore si Turkish Airlines, Finnair, SAS, Lufthansa, Swiss etj. Destinacionet kryesore pėrfshijnė vendet e trojeve shqiptare por gjithashtu ofrojmė edhe destinacione tjera nga tėrė bota. Pėrveq fluturimeve ajrore ne ofrojm edhe aranzhmane tė ndryshme nga Finlanda nė....» mė shumė

Rregullorja

Si ēdo kompani tjetėr e rregullt dhe korrekte edhe Arbėria Travel Oy disponon dhe punon nėpėrmjet rregullores pėr klientėt , tė cilėn e ndajmė mė tė gjithė klientėt nė mėnyrė qė tė krijojmė raporte sa mė tė mira nė mes veti si dhe qė tė evitojmė ēdo keqkuptim eventual mesh nesh prandaj ju lutėm qė me kujdes tė lexoni rregulloren...» mė shumė