Arberia Travel

Rregullorja

Si ēdo kompani tjetėr e rregullt dhe korrekte edhe Arbėria Travel Oy disponon dhe punon nėpėrmjet rregullores pėr klientėt , tė cilėn e ndajmė mė tė gjithė klientėt nė mėnyrė qė tė krijojmė raporte sa mė tė mira nė mes veti si dhe qė tė evitojmė ēdo keqkuptim eventual mesh nesh prandaj ju lutėm qė me kujdes tė lexoni rregulloren si mė poshtė:

  • Personat tė ēilėt dėshirojnė tė bėjnė rezervimin janė tė obliguar ta bėjnė parapagimin me shumė prej 20€/person
  • Pėr personat tė ēilėt e kanė bėrė rezervimin dhe nuk e kanė bėrė pagesėn komplete tė biletės, ēdo lėvizje e ēmimeve nė treg, duhet tė konpenzohet
  • Personat tė cilėt e ēilėt kanė biletėn, nė rast tė shtrejtimit tė taksave nė aeroport, deri nė 30€ nuk janė tė obliguar tė paguajnė ndryshimin!
  • Ēmimi i garantuar vlen 10 ditė prej ditės sė rezervimit
  • Rregulloreve te kompanive fluturuese, ndryshojnė ēdo vit, rreguloret pėrcaktojnė mundėsi tė ndrrimit tė datave tė udhėtimit
  • Bileta pėr person nuk mundetė tė ndrrohet!
  • Nė rast tė humbjes apo dėmtimit tė bagazhėt, reklamimi bėhet brenda zonės doganore
  • Arbėria Travel Oy ju proferon tė bėni sigurim tė udhėtimit dhe tė bagazhit!
  • Njė person (biletė) ka tė drejt nė bagazhė deri nė 20kg dhe 8kg me veti nė aeroplan

Rregulloren e plotė e gjeni kėtu