Arberia Travel

Kush jemi ne?

Mirėse vini nė faqėn zyrtare tė agjensionit Arbėria Travel.

Arbėria Travel ėshtė njė ndėrmarrje private e cila merret me shitjen e biletave tė ndryshme me aeroplan, anije, tren dhe mjete tjera transportuese me njė shėrbim korrekt dhe cilėsor. Pėrvoja jonė daton ēysh prej vitit 2003 dhe gjatė gjithė kėsaj kohe me shėrbimet tona kemi treguar sukses tė madh nė tregun ajror ndėrkombėtar.

Qėllimi dhe vizioni ynė pėr tė ardhmen ėshtė qė tė vazhdojmė me pėrvojen tonė nė ofrimin e shėrbimeve korrekte, cilėsore dhe me pėrgjegjesi tė plotė si njė lider nė tregun shqiptar. Me zhvillimet e ndyrshme teknologjike, kemi arritur edhe ne qė ti pėrshtatemi tregut botėrorė duke ofruar shėrbimet elektronike me njė shpejtėsi dhe kualitet tė lartė.

Si njė kompani me pėrgjegjėsi, klienteve ju bėjm me dije se jemi tė hapur tė marrim mendimet tuaja, vėrejtjet sugjerimet apo kritikat eventuale prandaj mos hezitoni tė na kontaktoni.

Me respekt ,
Shukri Rama