Arberia Travel

Shėrbimet

Shėrbimet tona ne i ofrojmė nė bashkėpunim me kompanitė mė tė njohura ajrore si Turkish Airlines, Finnair, SAS, Lufthansa, Swiss etj. Destinacionet kryesore pėrfshijnė vendet e trojeve shqiptare por gjithashtu ofrojmė edhe destinacione tjera nga tėrė bota. Pėrveq fluturimeve ajrore ne ofrojm edhe aranzhmane tė ndryshme nga Finlanda nė bashkėpunim me kompanitė, Detur, Alma tour etj.

Ne gjithashtu ofrojm shėrbime tė linjave detare nga Helsinku pėr nė Stockholm, Tallin, St. Petersbur etj nė bashkėpunim me kompanitė mė tė mėdha lundruese si Vikingline, Echerėline, Linada Line etj.

Pėrveq shėrbimeve nga Finlanda ne ofrojmė edhe nga pika e dytė nė Kosovė nga qyteti i Mitrovicės. Gjatė sezonit veror ofrojmė edhe aranzhmane tė ndryshme nė vendet ballkanike e sidomos nė Shqipėri dhe Ulqin. Pasi qė ēmimet dallojn nga sezoni nė sezon, edhe koha e rezervimit do ishte mė e pėrshtatshme qė ta bėni sa mė herėt pasi qė edhe ēmimet janė mė tė volitshme.

Pėr mė shumė informacione, ju lutėm mos hezitoni tė na kontaktoni apo na vizitoni tek zyra jonė nė Helsiki. Informacionet tjera i gjeni tek fajqa e kontaktit.